Možnosti placení

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Okamžitá platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Platba bankovním převodem - standartní

Po obdržení Vaší objednávky Vám zašleme číslo účtu a číslo zakázky. Nezapomeňte vyplnit variabilní symbol, aby došlo ke spárování platby. Při zaokrouhlení částky dolů rovněž nedojde k automatickému nastavení statusu na "zaplaceno".  Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet vedený u Fio Banky. Po obdržení platby odesíláme zboží s tím, že Vám sdělíme termín, kdy zásilka dorazí.

Naše číslo účtu je: 2701991109 / 2010

IBAN: CZ7820100000002701991109
BIC: FIOBCZPPXXX
Adresa banky: Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, 117 21 Praha 1
Adresa: vlcirodinka.cz, Zámecká 407, 538 62 Hrochův Týnec, CZECH REPUBLIC

Dobírka

Dobírka je možná prostřednictvím Zásilkovny a PPL a to od minimální výše objednávky 400 Kč. Cena doběrečného je 29 Kč a přičítá se k ceně za doručení. Při nepřevzetí zásilky na dobírku při další objednávce tuto metodu nebude možné využít.

Nasledujte nás na Facebooku